Kannuklubi ehk Tartu Karaokeklubi koosneb aktiivsetest lauluhuvilistest noortest ja noorematest, vähemalt 18-aastastest, Eesti (valdavalt Tartu) elanikest. Esialgu nimega "Pubi "6teist KANNU" Karaoke Fännklubi" sai ametlikult loodud 23. oktoobril 2005. aastal eklubi.ee keskkonda. Asutajateks õhtujuht Allar ja uustulnuk Kristo. Sel ajal oli meie toonases kodupubis möödunud esimene karaokesõprade laine ja asutus vajas aktiviste, kes puhuksid naljaga pooleks öelduna elu taas sisse nii Allarile kui ka pubis toimuvale karaokele. Umbes sama aasta augusti lõpus hakkas karaoke-master Allari töölaua ees pea igal karaokepäeval koos käima kindel seltskond inimesi, täienedes toredate lauljate poolest iga nädalaga.

 

 Tänaseks on Tartu Karaokeklubi hingekirjas mitteametlikult üle 90 rohkem- või vähemaktiivse liikme, kellest igaühel oma lemmiklaulud ja kõigil tõsine soov end tõestada ning kõikjal esinedes näidata. Nii me siis liigume üle Eestimaa karaokepesade, endast oma punaste särkidega meeldejäävaid ning meeleolukaid ülesastumisi tehes märki maha jättes.

 

 2006. aastast alustasime kevadist - hooaja lõpule eelnevat - karaokevõistlust "Kannuvisioon", mis lõppes 2019. aastal.
Alates 2009. aastast ka jõulude-eelne karaoke mõõduvõtmine "No tere talv!" ning 2011. aastast sügisene duettide konkurss! Aastast 2006 korraldab Tartu Karaokeklubi üleriigilist karaokelauljate festivali "KaraokeFest" nime all. Üritustest lähemalt juba ürituste lehelt!

 

 2011/2012 hooajast vahetus pubis "6teist KANNU" karaokeõhtujuht, karaokesid asus Allari mantlipärijana vedama Kristo.

 

 2013. aasta 23. maist on Tartu Karaokeklubi äriregistris registreeritud mittetulundusühinguna! Hetkel on klubis 11 liiget.

Meie põhikirjaga saab tutvuda ning liikmeks astumise avalduse alla laadida viidete alt! Põhikiri on meie tegevuse alustalaks. Tutvu sellega kindlasti enne liitumissoovi avaldamist!

 

 Alates 2018. aasta septembrist tunnustab ja soovitab Tartu Karaokeklubi pubi "Krooks" karaoket, mis alustas järjekindlalt oma arengut avakaraokega 10. novembril 2015. a.  Alates 11. veebruarist 2020. a. toimub teisipäevane karaoke ööklubis "Level".

 

 2019. aasta 30. mail lõpetasime tegevuse pubis "6teist KANNU". Ühtlasi lõppesid ka meie traditsioonilised lauluvõistlused.

 

12. märts 2020. a. – Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Esmakordselt Eesti karaoke ajaloos ei toimu sel ajal ühtegi karaoket ega muud avalikku üritust! Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.*

*Eriolukorra avalikke siseüritusi piirav nõue muutub kehtetuks 1. juunist 2020. a.

 

 Peale "pandeemiat" ja paljude ürituste vaibumist ning meelelahutuskohtade sulgemist hakkas karaoke-elu Tartus taastuma aeg-ajalt toimuvate lauluõhtutega Green Room Cafes, Atlantise Majas.

 

 2022. aasta 14. aprilliks saime pakkumise lõpuks esimese piirangute-vaba karaokeõhtu läbiviimiseks Kultuuriklubis Salong, kus senini vähemalt kord kuus seda ka edasi veame.

 27. oktoobrist 2022. a. alustasime karaokega Tartu Õlleministeeriumis. Esialgu toimuvad karaoked üle nädala neljapäeviti.

Parema sirvimise võimaldamiseks kasutatakse meie kodulehel küpsiseid.

LISAINFO

NÕUSTUN

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te veebisaiti külastate, et säilitada veebilehitseja informatsiooni ja teie kasutajakogemust parandada.

  • Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille on seadnud see veebisait, mida te külastate. Neid saab lugeda ainult see veebisait. Lisaks võidakse veebisaidil kasutada väliseid teenuseid, mis võivad samuti seada oma küpsiseid, nn kolmanda osapoole küpsiseid.

  • Püsiküpsised on teie arvutis salvestatud küpsised, mida ei kustutata automaatselt, kui te brauseri sulgete, erinevalt seansiküpsistest, mis brauseri sulgemisel kustutatakse.

Tartu Karaokeklubi kasutab nii esimese osapoole kui kolmandate osapoolte küpsiseid, mis hõlmavad endas erinevaid funktsioone. Näiteks salvestavad küpsised eelistusi, sotsiaalmeedia funktsioone ning parandavad navigeerimist erinevate lehekülgede vahel ja teie kasutajakogemust veebilehel.

 

Kolmandate osapoolte küpsised

Mõned meie veebilehed kuvavad sisu välistelt teenuseosutajatelt, näiteks Facebook, Fienta, klienditoe rakendus jne.
Selle kolmandate isikute pakutava sisu nägemiseks peate kõigepealt nõustuma nende eritingimustega. See nõusolek hõlmab nende küpsiste kasutamise põhimõtteid, mille üle meil kontroll puudub.
Kuid kui te seda sisu ei vaata, ei paigaldata teie seadmesse ühtegi kolmanda osapoole küpsist.

 

Kuidas te saate küpsiseid hallata?

Soovi korral saate küpsiseid hallata/kustutada – üksikasjalik teave on aadressil aboutcookies.org.

Küpsiste kõrvaldamine teie seadmest

Te saate kustutada kõik juba teie seadmesse salvestatud küpsised, kustutades oma brauseri sirvimisajaloo. See kõrvaldab kõik küpsised kõigist külastatud veebisaitidest.

Pange tähele, et nii võite kaotada ka osa salvestatud teabest (nt saidi kuvamise eelistused).

Saidipõhiste küpsiste haldamine

Et saada täpsem kontroll saidipõhiste küpsiste üle, vaadake üle oma eelistatud veebilehitseja privaatsuse ja küpsiste seaded.

Küpsiste blokeerimine

Enamiku brausereid saab seadistada nii, et küpsiseid teie seadmesse ei salvestataks, kuid sellisel juhul peate käsitsi kohandama teatavaid eelistusi iga kord, kui veebisaiti/-lehte külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi üldse toimida.

 

Copyright info!

Kindlasti tutvuge ka meie lehekülge puudutavate autoriõiguste jmt. infoga!

Saate seda infot alati uuesti vaadata kodulehe jaluses asuva lingi alt!