Palun lugege enne selle veebilehe (edaspidi "koduleht") kasutamist kasutustingimusi (edaspidi "tingimused"). 


Kasutades MTÜ Tartu Karaokeklubi (edaspidi "TKK") kodulehte, nõustute järgmiste tingimustega:

* Piiratud kasutusõigused

Kodulehe kogu sisu või selle osa taasesitamine, üleviimine, levitamine või salvestamine ilma TKK eelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

Avaldatud materjalide kasutamiseks pöörduge palun aadressil info[ät]kannuklubi.org

Sisu muutmine on keelatud. Väljavõtteid kodulehelt on siiski lubatud oma arvutisse salvestada või välja trükkida ainult isiklikuks kasutamiseks.

Pressiteadete ja muude avalikuna klassifitseeritud dokumentide kasutamine on avalikus suhtluses lubatud tingimusel, et on märgitud ära ka info allikana TKK.


* Garantiide mitteandmine

Kodulehe sisu on esitatud „sellisena nagu see on“ ning TKK ei vastuta jooksvalt kodulehel esitatud andmete (karaokekalendri sündmused, uudistes viidatud tegevuste jne) täpsuse, korrektsuse, usaldusväärsuse ega muu sisu eest.

TKK ei garanteeri, et tema koduleht või seda majutavad serverid on vabad vigadest, viirustest või muudest kahjulikest komponentidest.

TKK ei garanteeri kodulehe tõrgeteta töötamist ning jätab endale õiguse igal ajal muuta või eemaldada juurdepääsu koduleheküljele.

* Kaubamärgid

Koduleht sisaldab logosid, tootenimetusi ja muid identifitseerivaid sümboleid, mis on otseselt või kaudselt TKK kaubamärgid ja/või registreeritud kaubamärgid.

Koduleht võib sisaldada ka kaubamärke või registreeritud kaubamärke, mis on kolmandate isikute omanduses. Selliste kaubamärkide igasugune volitamata kasutamine on rangelt keelatud.

* Lingid kolmandate isikute kodulehtedele

TKK ei võta mingit vastutust materjalide eest, mis on loodud või avaldatud kolmandate isikute kodulehtedel, millele on link käesoleval kodulehel. Selliste linkide olemasolu ei näita heakskiitu ega kinnitust viidatud kodulehetedel olevale materjalile.

* Vastutus

Mingil juhul ei saa TKK pidada vastutavaks mistahes kahjude eest, mis võivad tuleneda kodulehe sisu kasutamisest või võimetusest seda kasutada.

Kõigi küsimustega palume pöörduda TKK poole aadressil info[ät]kannuklubi.org

Parema sirvimise võimaldamiseks kasutatakse meie kodulehel küpsiseid.

LISAINFO

NÕUSTUN

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te veebisaiti külastate, et säilitada veebilehitseja informatsiooni ja teie kasutajakogemust parandada.

  • Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille on seadnud see veebisait, mida te külastate. Neid saab lugeda ainult see veebisait. Lisaks võidakse veebisaidil kasutada väliseid teenuseid, mis võivad samuti seada oma küpsiseid, nn kolmanda osapoole küpsiseid.

  • Püsiküpsised on teie arvutis salvestatud küpsised, mida ei kustutata automaatselt, kui te brauseri sulgete, erinevalt seansiküpsistest, mis brauseri sulgemisel kustutatakse.

Tartu Karaokeklubi kasutab nii esimese osapoole kui kolmandate osapoolte küpsiseid, mis hõlmavad endas erinevaid funktsioone. Näiteks salvestavad küpsised eelistusi, sotsiaalmeedia funktsioone ning parandavad navigeerimist erinevate lehekülgede vahel ja teie kasutajakogemust veebilehel.

 

Kolmandate osapoolte küpsised

Mõned meie veebilehed kuvavad sisu välistelt teenuseosutajatelt, näiteks Facebook, Fienta, klienditoe rakendus jne.
Selle kolmandate isikute pakutava sisu nägemiseks peate kõigepealt nõustuma nende eritingimustega. See nõusolek hõlmab nende küpsiste kasutamise põhimõtteid, mille üle meil kontroll puudub.
Kuid kui te seda sisu ei vaata, ei paigaldata teie seadmesse ühtegi kolmanda osapoole küpsist.

 

Kuidas te saate küpsiseid hallata?

Soovi korral saate küpsiseid hallata/kustutada – üksikasjalik teave on aadressil aboutcookies.org.

Küpsiste kõrvaldamine teie seadmest

Te saate kustutada kõik juba teie seadmesse salvestatud küpsised, kustutades oma brauseri sirvimisajaloo. See kõrvaldab kõik küpsised kõigist külastatud veebisaitidest.

Pange tähele, et nii võite kaotada ka osa salvestatud teabest (nt saidi kuvamise eelistused).

Saidipõhiste küpsiste haldamine

Et saada täpsem kontroll saidipõhiste küpsiste üle, vaadake üle oma eelistatud veebilehitseja privaatsuse ja küpsiste seaded.

Küpsiste blokeerimine

Enamiku brausereid saab seadistada nii, et küpsiseid teie seadmesse ei salvestataks, kuid sellisel juhul peate käsitsi kohandama teatavaid eelistusi iga kord, kui veebisaiti/-lehte külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi üldse toimida.

 

Copyright info!

Kindlasti tutvuge ka meie lehekülge puudutavate autoriõiguste jmt. infoga!

Saate seda infot alati uuesti vaadata kodulehe jaluses asuva lingi alt!